Služby

Úvod Služby

V našem závodu se můžete spolehnout na špičkové technologie pro zpracování různých materiálů. Naše široké spektrum technik zahrnuje

Rozmanité technologie pro různé materiály

Pracujeme s různými materiály, včetně oceli, nerezu, slitin hliníku, mědi a jejích slitin a plastů. Díky naší široké škále materiálů můžeme splnit různé potřeby a specifikace vašich projektů.

Naše služby nekončí pouze u zpracování materiálů. Zajistíme i tepelné zpracování, povrchovou úpravu zinkováním, práškovými barvami, výpalky z laseru, plazmy a vody. Můžete se na nás spolehnout jako na partnera, který vám poskytne komplexní řešení za všech okolností.

Proč zvolit nás

Jsme pyšní na tým zkušených pracovníků, kteří jsou připraveni vám pomoci při každém kroku. Naše sklady jsou dobře zásobené širokým sortimentem materiálů, což nám umožňuje reagovat rychle na havarijní opravy a renovace dílů. S námi získáte silného partnera, na kterého se můžete plně spolehnout při realizaci vašich projektů v oblasti zpracování materiálů.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše technologie pro zpracování materiálů nebo potřebujete další informace o naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli najít ta nejlepší řešení pro vaše potřeby v oblasti kovovýroby.